dogdog.cz - Problémy s klouby a kyčlemi

Eshop www.dogdog.cz nabízí kvalitní krmivo pro psy, granule vybraná TOP DRY FOOD, veterinárně kontrolovaná krmiva!
Ultraprémiové granule Firstmate Holistické granule Fromm Family Superprémiové granule Regal Superprémiové krmivo Arden Grange Superprémiové krmivo Belcando Holistické granule Canidae Holistické krmivo Dog Lovers Farm Fresh Vysoce chutné prémiové granule Nuova Fattoria Cenově dostupné prémiové krmivo Bewi dog všichni výrobci

Problémy s klouby a kyčlemi psů

Má Váš pes problémy s klouby? Degenerativní onemocnění kloubů je velmi častým problémem psů všech plemen i věkových kategorií. Podílejí se na tom jednak vlastnosti vrozené - stavba kloubů, osvalení a jednak faktory způsobené vnějšími vlivy - způsob výživy, zátěž apod. Vzhledem k tomu, že kloubní a kyčelní problémy často doprovází bolest, předcházejme vzniku nebo prohlubování již vzniklých problémů! Základem je kvalitní krmivo obsahující komplex glykosaminoglykanů, chondroitinů z mořských korýšů a měkkýšů a MSM, což má vynikající vliv na výstavbu a hydrataci kloubního systému a dále působí protizánětlivě.

Na podporu kloubního systému doporučujeme:
FirstMate Chicken with Blueberries
Arden Grange Dog Senior with Fresh Chicken & Rice
CaniAgil

V poslední době se na nás obrací čím dál více chovatelů psů, kteří mají problémy s klouby. Zaráží nás věk těchto pejsků - mnohdy jim není ještě ani rok! 

Pro dospívající psy s problémy doporučujeme:

FirstMate Potato Fish Large Breed


DomůDomů

Psycholog psu

NOVINKY EMAILEM