dogdog.cz - Nechutenství, odmítání granulí

Eshop www.dogdog.cz nabízí kvalitní krmivo pro psy, granule vybraná TOP DRY FOOD, veterinárně kontrolovaná krmiva!
Ultraprémiové granule Firstmate Holistické granule Fromm Family Superprémiové granule Regal Superprémiové krmivo Arden Grange Superprémiové krmivo Belcando Holistické granule Canidae Holistické krmivo Dog Lovers Farm Fresh Vysoce chutné prémiové granule Nuova Fattoria Cenově dostupné prémiové krmivo Bewi dog všichni výrobci

Nechutenství, odmítání granulí

Často se setkáváme s případy, kdy psi odmítají granule. Dokážou hladovět tak dlouho, až to nakonec páníček nevydrží a něco uvaří. Vařená strava je logicky pro psy lákavější a chutnější. Psi granule neodmítají proto, že by jim nechutnaly, ale právě proto, že čekají na "něco lepšího". Doporučujeme pejskům neustupovat a nastolit tvrdý režim, jen u kvalitních granulí máte jistotu, že se pejskovi v denní dávce dostane optimální přísun živin, vitamínů a minerálů. Granule také příznivě působí na zuby a dásně - tím, že psy nutí kousat, udržují zuby zdravé a omezují vznik zubního kamene.
Vařená strava navíc často způsobuje řídkou stolici nebo průjem, protože rozhodí trávení. Stejně tak nevhodné je podávání piškotů (lepek - alergen, příliš cukru!), mléčných výrobků (alergeny)a nevhodných pamlsků, které jsou plné ochucovadel, konzervantů a soli (pro psy tak lákavé).

Granule můžete pro zpestření střídat nebo je zchutnit např.:

- 100% lososím olejem - stačí jemně zakapat granule Grizzly Salmon Oil  Fish4Dogs Oil

- kvalitní konzervou - stačí přimíchat 2 lžičky konzervy ke granulím Konzervy pro psy

ZVLÁŠTĚ DOPORUČUJEME extrémně chutné Kuře v plechu se 100% masovým podílem Kuře v plechu


DomůDomů

Psycholog psu

NOVINKY EMAILEM