FirstMate Pacific Ocean Fish Large Breed 2,3kg, 13kg

Eshop www.dogdog.cz nabízí kvalitní krmivo pro psy, granule vybraná TOP DRY FOOD, veterinárně kontrolovaná krmiva!
Ultraprémiové granule Firstmate Holistické granule Fromm Family Superprémiové granule Regal Superprémiové krmivo Arden Grange Superprémiové krmivo Belcando Holistické granule Canidae Holistické krmivo Dog Lovers Farm Fresh Vysoce chutné prémiové granule Nuova Fattoria Cenově dostupné prémiové krmivo Bewi dog všichni výrobci
<< Návrat na předchozí stránku

FirstMate Pacific Ocean Fish Large Breed 13 kg


• krmivo pro psy dospívající, mladé a dospělé velkých plemen • kanadská receptura • sleď s bramborem • imunita...

Více informací


2 155 Kč s DPH

Dodání k Vám: do 2 pracovních dnů u Vás

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 215 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 4 Kč. Vaše věrnostní body.
Potřebujete poradit? Nejste si jisti s výběrem? Využijte naší služby "Krmivo na míru"

PŘI NÁKUPU nad 700Kč DÁREK ZDARMA
PŘI NÁKUPU nad 1200Kč: DOPRAVA + DÁREK ZDARMA
Krmivo pro psy dospívající, mladé a dospělé velkých plemen se sleďem a brambory
DOPORUČUJEME pro citlivé psy

Výhody krmiva

hypoalergenní - vyrobeno z produktů, které nezpůsobují alergické reakce
bez obilovin
posiluje imunitní systém
podpora kloubního systému (výstavba, hydratace, protizánětlivý vliv)
pomáhá dosáhnout ideálního osvalení

Popis krmiva

Prvotřídní kanadské krmivo pro psy, u kterého je zachována potravinářská čistota vstupních surovin. Při šetrné technologii jsou zachovány důležité živiny. Tepelně nestabilní látky (tuky, vitamíny, minerály, enzymy, probiotika) se vakuově aplikují za pokojové teploty do celé hmoty granule. Granule mají hutnou konzistenci - minimálně bobtnají - snižují objemovou zátěž žaludku.

Podíl živočišných bílkovin na celkovém množství bílkovin v krmivu až 87 %. Garance až osminásobného obsahu čerstvého masa oproti některým komerčním značkám obdobné cenové hladiny - tzn. 100 - 165 gramů čerstvého masa ve sto gramech krmiva, neobsahuje žádné obiloviny! Krmivo obsahuje vysoké množství omega nenasycených kyselin včetně DHA a EPA (až 12 % omega 6 a 9 % omega 3), 4 druhy aktivních enzymů a extrakt z juky, který váže metabolické produkty v tlustém střevě a tím omezuje tvorbu nepříjemného zápachu. Díky komplexu glykosaminoglykanů a chondroitinů z mořských korýšů a měkkýšů má vynikající vliv na výstavbu a hydrataci kloubního systému. Krmivo dále podporuje aktivitu střevní mikroflóry a tím zlepšuje zdravotní stav psa - obsahuje totiž prebiotika (vláknina), probiotika (jogurtové bakterie), vitamíny nepoškozené teplem, organický vápník, chelátová forma stopových prvků

Průměrná stravitelnost 90 %. Všechny suroviny jsou jasně určeny, žádné vedlejší rostlinné nebo živočišné produkty, žádná barviva, chemické konzervanty, zchutňovadla, sója. Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠ&ˇÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood). FirstMate bylo zařazeno na prestižní seznam důvěryhodných, nutričně hodnotných a dlouhodobě bezpečných krmiv TOP DRY FOODS 2009.

Složení krmiva

Bramborové vločky, moučka z divokých sleďů, moučka z ančoviček, moučka ze sardinek, rajčatová moučka, kuřecí tuk (konzervován vitamínem E), rybí olej, difosforečnan vápenatý, cholin chlorid, propionan vápenatý, extrakt z juky, zinek, železo, mangan, měď, jód, kobalt, selen, vitamín E, vitamín B2, niacin, pantothenan vápenatý, vitamín B1, vitamín A, vitamín B6, kyselina listová, biotin, vitamín B12, vitamín D3, hydrolyzát z korýšů (zdroj glukosaminu)

Analýza krmiva

Bílkoviny: 25 % (živočišných 80%, rostlinných 20%) Tuk: 12 % Vláknina: 8 % Omega 6: 12,8 % Omega 3: 9,0 % Vápník: 1,0 % Fosfor: 0,6 % Stravitelnost: 88,2 % Využitelná energie: 3225 kcal/kg

Doporučení

Nepřekrmujte, pes musí mít k dispozici čerstvou vodu, nezatěžujte psa fyzicky dvě hodiny po krmení. Při přechodu na krmivo dávkujte tři dny poloviční dávku krmiva nového doplněnou krmivem původním nebo přecházejte během několika dnů postupně. Skladovat na nepropustné podložce v suchu a při pokojové teplotě. Datum doporučené spotřeby viz obal.

POZOR na pamlsky! Není nic horšího, než krmit hypoalergenními „čistými“ granulemi o vysoké nutriční hodnotě a odměňovat pamlsky, kde k tomu, aby vypadaly jako kuřecí, je třeba 7 barviv, k tomu, aby vydržely po dobu trvanlivosti jsou třeba nejméně 3 konzervanty a k tomu, aby pes vnímal jako chuťově atraktivní hmotu sestávající se z krmné mouky smíchané se čtyřmi druhy masa, je nutné vydatné chemické zchutnění a navonění, popřípadě vysoký obsah soli.

Dávejte si pozor na původ a složení pamlsků na trhu. Je zaplaven sušenými masíčky z Asie a jistě víte, o co může jít. Na obalu takových produktů obvykle nenaleznete výrobce, jen dodavatele. Jakmile má pamlsek nebo krmivo více než 10% vlhkosti, vyžaduje chemickou konzervaci (řada pamlsků se v současné době vyrábí tzv. měkkých). Před přítomností chemie Vás tedy může varovat již tento údaj. Druhým varováním pak je výraz „Doplňkové látky povolené v EU“ (takováto deklarace je v rozporu se Zákonem o krmivech, neboť konzervanty musí být taxativně uvedeny). Tento výraz skrývá konzervanty a prakticky jistě se jedná o ty, které jsou potenciálními kancerogeny.

Doporučujeme 100% přírodní a hypoalergenní pamlsky Jerky ZiwiPeak, Feelwell's a Crunchy Bites, které najdete v sekci "pamlsky".

Dávkování krmiva

1-2,3kg           19-39g 
2,3-4,5kg        39-52g 
4,5-9kg           52-103g 
9-13,6kg       103-155g 
13,6-23kg     155-271g 
23-32kg        271-349g 
32-41kg        349-465g 
41-50kg        465-581g 
50-64kg        581-698g

Zkušenosti chovatelů:

Anglický bulteriér, Daniel Rozhon

Dobrý den. Několik měsíců po Bacíkově odběru od chovatele dostával pesan přirozenou stravu. Zhruba jednou za 3 až 4 dny, v časové tísni a podobně přišly na řadu granule - N****** P******* a to většinou večer. Tim začaly zažívací potíže, opakující se s železnou pravidelností. To mě přimělo přejít jen na granule. Jelikož je ale Bačík huba mlsná, přestal je po čase uplně přijímat. Snažil jsem se ho ošálit tím, co se nemá a př idávat mu do granulek tu lžíci konzervy nebo krapet z masových kapsiček. A to byla cesta do pekel. Zanedlouho přestal přijímat i to a když už se uráčil nasytit, potíže s vyměšováním a trávením byly zpět. Následovala opakovaná antibiotiková léčba a tak pořád dokola, na co už jsem neměl silu a musel s tím něco udělat..3dny jsem na netu vyhledával informace, recenze a hodnocení všech možných i nemožných granulovaných krmiv pro psy a nejvíc mě oslovil právě FirstMate, i když do té doby jsem o jeho existenci neměl ani páru. Zajímal mě i názor odborníka, co se výživy psů týče a zavolal p.ing.G. Steinovi. Poté, co jsem mu podrobně vylíčil, co nás s Butchíkem trápí, mi sdělil, že potřebujeme krmivo, které obsahuje probiotika a více vlákniny, a že FirstMate je dobrá volba. V mém výběru mě utvrdila i zkušenost z dubnové výstavy psů v CB, kde jsem psíčka vodil od stánku ke stánku snad všech komerčních značek krmiv pro psy, na které si jen vzpomenete s nadějí, že Báčíkovi nějaké zavoní a zachutnají - MARNĚ!!! Vsadil jsem tedy vše na jednu kartu a bez předchozí zkušenosti u Vás objednal prvních 13kg bal. FirstMate Pacific Ocean Fish Large Breed. HURáááá a máme po problému. Butch právě dobaštil první balení a s jakou chutí!!! Dříve se v době krmení ani nenamáhal vylézt z pelechu. S FirstMate mě netrpělivě šťouchá nosem pod koleno - chce tím naznačit, už aby TO bylo a nerez misku vylizuje tak, až v ní praští. Hlavně ale, po předchozí dietě a pozvolném přechodu na nové krmivo zcela vymizely potíže, které jsem popisoval a jako bonus se zlepšil i celkový fyzický vzhled mého bulíčka, hlavně kondice a kvalita srsti. Opravdu děkuji!!! Já, ale hlavně pesan kypí zdravím, energií (až moc) a pohodou. 5.června Butch vybojoval na Národní výstavě v Klatovech v konkurenci 10 bulíků skvělé druhé místo.S pozdravem Dan Rozhon a Butchík!!

 

Rhodéský Ridgeback Angello Kim Bawean´s Hope, Lenka Kimlová,                www.rr-kim.com 

Dobrý den, máme třináctiměsičního pejska rhodéského ridgebacka Kima. Je to náš první pejsek a moc si ho užíváme. S tím ale také souvisí naše nezkušenost s krmením. Na různá doporučení jsme vyzkoušeli již několik značek, ale stále to nebylo to pravé. Kimík příliš rychle rostl a přibýval na váze, dokonce prodělal zánět kostí a v neposlední řadě ani cena nebyla zrovna příznivá. Hledali jsme dál a objevili krmivo FirstMate a tyto stránky. Vše jsme důkladně prostudovali a využili možnost komunikace v rubrice "Krmivo na míru". Odpověď byla rychlá, profesionální a přesvědčivá. Dle doporučení jsme zkusili FM Pacific Ocean Fish Large Breed. Kimíkovi chutnalo, zánět zmizel a jeho váha je jak má být. Vyzkoušeli jsme ještě další druhy od FirstMate a s výsledkem jsme moc spokojení. Tak jsme zůstali této značce věrní. A pamlsky Crunchy Bites Kimík natolik zbožňuje, že za ně udělá cokoliv :o) Jsem přesvědčená, že FirstMate můžeme všem chovatelům, kterým na svých miláčcích záleží, vřele doporučit!

 

Bandog/Argentinská doga, Marta Štětinová, Slaný

Dobrý den, chtěla by jsem moc poděkovat za pomoc, díky granulím FIRSTMATE PACIFIC OCEAN FISH LARGE BREED, které jste mi doporučili, může můj dvaceti měsíční pejsek zase takto dovádět/foto/. Alergie začala ustupovat už po týdnu, svědění ustalo hned po pár dnech podávání již zmíněných granulí, strupy a s ním probíhající zánět v uších během několika dnů ustoupil a po 10 dnech jako by vůbec nikdy nebyl. Červené skvrny na kůži, mezi prstíky, v tříslech a okolo tlamičky, jako by jsem mávla kouzelným proutkem, zmizelo vše. Jsem moc šťastná a můj kamarád Atilla spokojený. Měla jsem velký strach, když mi bylo řečeno, že kortikoidy jsou jediné řešení a díky Vám jsem poznala, že to není pravda, jsem moc ráda, že jsem dala na Vaši radu a místo léčby, kter&´ byla nekonečná a nevedla k ničemu, jsem změnila krmivo. Tím, že jsem z vařeného masa, zeleniny, rýže a těstovin plus superprémiových granulí přešla na granule FIRSTMATE PACIFIC OCEAN LARGE BREED, tak tím jsem si ušetřila spoustu starostí, zase můj kamarád může do vody, má více energie a radostnou náladu. Netrápí sebe a ani mě škrabkáním a vykousáváním kůže a vším co je s alergií spojené, jako třeba stresující návštěva lékaře a nemalé peníze za něco, co vůbec nepomohlo nebo jen na pár dní. Ještě jednou, velké díky.

 

Velký knírač, Lenka Hubertová

Náš pes Grand má dva roky a pravidelně chodíme na cvičák. Už má za sebou 5 zkoušek. Od jara do podzimu s ním často vyrážíme na toulky do přírody, pravidelně jezdíme do Alp, kde děláme osmihodinové túry. Grand reaguje na FirstMate velice dobře a konečně má pevnou stolici, což nikdy neměl. Pes je nyní krmený krmivem Pacific Ocean Fish Large Breed. Je to sice dražší varianta, ale svému miláčkovi chci dopřát jen to nejlepší.

 

´

ˇ

Psycholog psu

NOVINKY EMAILEM