dogdog.cz - Čím krmit psa?

Eshop www.dogdog.cz nabízí kvalitní krmivo pro psy, granule vybraná TOP DRY FOOD, veterinárně kontrolovaná krmiva!
Ultraprémiové granule Firstmate Holistické granule Fromm Family Superprémiové granule Regal Superprémiové krmivo Arden Grange Superprémiové krmivo Belcando Holistické granule Canidae Holistické krmivo Dog Lovers Farm Fresh Vysoce chutné prémiové granule Nuova Fattoria Cenově dostupné prémiové krmivo Bewi dog všichni výrobci

Čím krmit psa

Čím krmit psa - aneb výhody a nevýhody jednotlivých druhů stravy:

1. Vařená strava (maso, zelenina apod.) - jedinou výhodou je vysoká chutnost, pes ji ochotně přijímá. Těžko však určíme krmnou dávku, optimální složení živin, vitamínů a minerálů. Vařená strava je velmi náročná na přípravu a skladování a bohužel ekonomicky méně výhodná než suchá krmiva - granule.

2. Konzervy - velmi dobře chutnají, snadno se dávkují a skladují, můžeme si být jisti kompletností krmné dávky (živiny, vitamíny, minerály). Obsahují však až 70% vody, tzn. že nejsou ekonomicky výhodné a jejich spotřeba je vysoká.

3. Granule pro psy (suché krmivo) - nebízejí nejvíce výhod. Granule mají vyvážené složení bílkovin, tuků, vitamínů a minerálů podle konkrétního požadavku na velikost, stáří, zátěž apod. Granule pro psy jsou ekonomicky nejvýhodnější a jednoduše se dávkují. Granule pro psy mají dlouhou dobu trvanlivosti a lehce se skladují. Granule pro psy působí příznivě na zuby, díky své tvrdosti omezují vznik zubního kamene. Jako jediná nevýhoda může být menší ochota přijímání granulí, zvláště u psů, kteří přechází z konzerv nebo vařené stravy. Pro ty doporučujeme granule pro psy Belcando, které po zalití teplou vodou vytvoří lahodnou omáčku na křupavých granulích a neodolají ani ti nejvybíravější!
Belcando Multi Croc
Belcando Finest Croc

Pro zlepšení chuti doporučujeme granule pokapat lososovým olejem, 100% přírodním, který zároveň podporuje zdravou kůži, lesklou srst, imunitní systém a činnost srdce viz více...
Grizzly Salmon Oil


DomůDomů

Psycholog psu

NOVINKY EMAILEM