FirstMate Pacific Ocean Fish Puppy 2,3kg, 6,6kg, 13kg

Eshop www.dogdog.cz nabízí kvalitní krmivo pro psy, granule vybraná TOP DRY FOOD, veterinárně kontrolovaná krmiva!
Ultraprémiové granule Firstmate Holistické granule Fromm Family Superprémiové granule Regal Superprémiové krmivo Arden Grange Superprémiové krmivo Belcando Holistické granule Canidae Holistické krmivo Dog Lovers Farm Fresh Vysoce chutné prémiové granule Nuova Fattoria Cenově dostupné prémiové krmivo Bewi dog všichni výrobci
<< Návrat na předchozí stránku

FirstMate Pacific Ocean Fish Puppy 2,3 kg, 11,4 kg


• krmivo pro štěňata a dospívající psy malých a středních plemen, velkých plemen do 5. měsíce, březí a...

Více informací

Sleva!
592 Kč s DPH

622 Kč s DPH

Dodání k Vám: do 2 pracovních dnů u Vás

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 223 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 4 Kč. Vaše věrnostní body.
Potřebujete poradit? Nejste si jisti s výběrem? Využijte naší služby "Krmivo na míru"

PŘI NÁKUPU nad 700Kč DÁREK ZDARMA
PŘI NÁKUPU nad 1200Kč: DOPRAVA + DÁREK ZDARMA
Krmivo štěňata, březí a kojící feny a psy v zátěži se sleďem a brambory
DOPORUČUJEME pro citlivé psy

Výhody krmiva

hypoalergenní - vyrobeno z produktů, které nezpůsobují alergické reakce
bez obilovin
posiluje imunitní systém
podpora kloubního systému (výstavba, hydratace, protizánětlivý vliv)
pomáhá dosáhnout ideálního osvalení

Popis krmiva

Prvotřídní kanadské krmivo pro psy, u kterého je zachována potravinářská čistota vstupních surovin. Při šetrné technologii jsou zachovány důležité živiny. Tepelně nestabilní látky (tuky, vitamíny, minerály, enzymy, probiotika) se vakuově aplikují za pokojové teploty do celé hmoty granule. Granule mají hutnou konzistenci - minimálně bobtnají - snižují objemovou zátěž žaludku.

Podíl živočišných bílkovin na celkovém množství bílkovin v krmivu až 87 %. Garance až osminásobného obsahu čerstvého masa oproti některým komerčním značkám obdobné cenové hladiny - tzn. 100 - 165 gramů čerstvého masa ve sto gramech krmiva, neobsahuje žádné obiloviny! Krmivo obsahuje vysoké množství omega nenasycených kyselin včetně DHA a EPA (až 12 % omega 6 a 9 % omega 3), 4 druhy aktivních enzymů a extrakt z juky, který váže metabolické produkty v tlustém střevě a tím omezuje tvorbu nepříjemného zápachu. Díky komplexu glykosaminoglykanů a chondroitinů z mořských korýšů a měkkýšů má vynikající vliv na výstavbu a hydrataci kloubního systému. Krmivo dále podporuje aktivitu střevní mikroflóry a tím zlepšuje zdravotní stav psa - obsahuje totiž prebiotika (vláknina), probiotika (jogurtové bakterie), vitamíny nepoškozené teplem, organický vápník, chelátová forma stopových prvků

Průměrná stravitelnost 90 %. Všechny suroviny jsou jasně určeny, žádné vedlejší rostlinné nebo živočišné produkty, žádná barviva, chemické konzervanty, zchutňovadla, sója. Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood). FirstMate bylo zařazeno na prestižní seznam důvěryhodných, nutričně hodnotných a dlouhodobě bezpečných krmiv TOP DRY FOODS 2009.

Složení krmiva

Bramborové vločky, moučka z divokých sleďů, moučka z ančoviček, moučka ze sardinek, rajčatová moučka, kuřecí tuk (konzervován vitamínem E), rybí olej, difosforečnan vápenatý, cholin chlorid, propionan vápenatý, extrakt z juky, zinek, železo, mangan, měď, jód, kobalt, selen, vitamín E, vitamín B2, niacin, pantothenan vápenatý, vitamín B1, vitamín A, vitamín B6, kyselina listová, biotin, vitamín B12, vitamín D3, hydrolyzát z korýšů (zdroj glukosaminu)

Analýza krmiva

Bílkoviny: 28 % (87% živočišných - sleď, 13% rostlinných - brambory) Tuk: 18 % Vlhkost: 10% Vláknina: 8 % Popeloviny: 7% Vápník: 0,9 % Fosfor: 0,6 % Stravitelnost: 88,2% Využitelná energie: 3490 kcal/kg

Doporučení

Nepřekrmujte, pes musí mít k dispozici čerstvou vodu, nezatěžujte psa fyzicky dvě hodiny po krmení. Při přechodu na krmivo dávkujte tři dny poloviční dávku krmiva nov&´ho doplněnou krmivem původním nebo přecházejte během několika dnů postupně. Skladovat na nepropustné podložce v suchu a při pokojové teplotě. Datum doporučené spotřeby viz obal.

POZOR na pamlsky! Není nic horšího, než krmit hypoalergenními „čistými“ granulemi o vysoké nutriční hodnotě a odměňovat pamlsky, kde k tomu, aby vypadaly jako kuřecí, je třeba 7 barviv, k tomu, aby vydržely po dobu trvanlivosti jsou třeba nejméně 3 konzervanty a k tomu, aby pes vnímal jako chuťově atraktivní hmotu sestávající se z krmné mouky smíchané se čtyřmi druhy masa, je nutné vydatné chemické zchutnění a navonění, popřípadě vysoký obsah soli.

Dávejte si pozor na původ a složení pamlsků na trhu. Je zaplaven sušenými masíčky z Asie a jistě víte, o co může jít. Na obalu takových produktů obvykle nenaleznete výrobce, jen dodavatele. Jakmile má pamlsek nebo krmivo více než 10% vlhkosti, vyžaduje chemickou konzervaci (řada pamlsků se v současné době vyrábí tzv. měkkých). Před přítomností chemie Vás tedy může varovat již tento údaj. Druhým varováním pak je výraz „Doplňkové látky povolené v EU“ (takováto deklarace je v rozporu se Zákonem o krmivech, neboť konzervanty musí být taxativně uvedeny). Tento výraz skrývá konzervanty a prakticky jistě se jedná o ty, které jsou potenciálními kancerogeny.

Doporučujeme 100% přírodní a hypoalergenní pamlsky Jerky ZiwiPeak, Feelwell's a Crunchy Bites, které najdete v sekci "pamlsky".

Dávkování krmiva

1-2,3kg           19-39g 
2,3-4,5kg        39-52g 
4,5-9kg           52-116g 
9-13,6kg       116-194g 
13,6-23kg     194-310g 
23-32kg        310-426g 
32-41kg        426-543g 
41-50kg        543-659g 
50-64kg        659-775g

 

Zkušenosti chovatelů

Francouzský buldoček, Eva a Petr Paroubkovi

Dobrý den, pro naší buldočí slečnu Šupetku jsme už odmalička chtěli jen to nejlepší. Dlouhé procházky a kvalitní strava je základem pro spokojeného pejska, a tak jsme s manželem strávili spoustu času nejen venčením a hrami, ale hlavně studiem psích krmiv. Velmi nám šlo o vyvážené složení bez látek, které mohou způsobovat alergické reakce (sója, obilí), s jasným procentuálním složením krmiva pro kupujícího, bez rostlinného a živočišného odpadu a bez chemických látek. Na českém trhu jich stále není mnoho a tak nás velmi potěšilo, když jsme objevili internetový obchod s krmivem FirstMate. Šupetka je velmi spokojená, na granulkách si gurmánsky pochutnává. Její stolice je pevná a pro nás majitele lehce sbíratelná. Momentálně jí je devět měsíců a užívá si pravou psí pubertu. :-) Je pro nás radost vidět, jak prospívá po všech stránkách!

 

Anglický mastif, Hana Hlínová, chovatelská stanice Něžný zmatkař www.webpark.cz/mastif

Chovám anglické mastify, plemeno opravdu náročné na kvalitu krmiva, zejméně v období růstu. Když jsme čekali druhý vrh štěňat, hledala jsem opravdu kvalitní krmivo, kterým bych mohla krmit nastávající maminu a potom i štěňata (první vrh jsme krmili značkou, která se do ČR najednou přestala dovážet a já jsem toto nechtěla riskovat i u dalších štěňat). A protože věřím, že co se v mládí zanedbá, už se nikdy úplně nenapraví, snažím se dát pesanům to nejlepší už od samého začátku. Navíc jsme se rozhodli, že si jednu holčičku z vrhu necháme doma a chtěli jsme, aby z ní vyrostl krásný zdravý mastif. A tak jsem se opět ponořila do studia složení granulovaných krmiv na našem trhu. Moje požadavky byly: vysoký obsah masa - pes není slepice, abych ho krmila pšenicí, nesmí obsahovat sóju, spoustu obilí, rostlinný ani živočišný odpad, ani chemické látky, receptura pro štěňata velkých a obřích plemen měla být energeticky dobře vyvážená s vyšším obsahem vápníku (navzdory některým "vědeckým" studiím si tak velký pes jako mastif silnou kostru ze vzduchu nepostaví), neméně důležitá byla i přijatelná cena. Všechna tato kritéria splnila značka FirstMate. Navíc mě mile překvapil poměr váha x objem. Granule jsou opravdu zhuštěné, takže krmná dávka není objemově příliš veliká, což také určitě pomáhá snižovat riziko torze žaludku. Oceňuji to hlavně kvůli naší Agnes, která zásadně nesnídá a celou denní dávku do sebe naláduje až s večeří. A co je nejdůležitější, naší mamině Agnes i štěňatům opravdu FirstMate zachutnalo, všichni vymetou misku kosmickou rychlostí a jsou ve výborné kondici, což velmi oceňuji zejména u Agnes (březost, porod a laktace je pro organismus opravdu velká zátěž). U tohoto krmiva už zůstaneme.

Samojed, Renata Piskacisová

Krmivem FirstMate krmíme již 8 let. Od roku 1999 jsme chovatli samojedů, severských sáňových psů. Po naší první fence Angie k nám v roce 2001 přišel samojedí kluk Xaver. Již ve štěněcím věku bylo vidět, že tento pejsek bude mít drobnější postavu, proto jsem se snažila ho co nejvíce vykrmit. Pejsek byl velmi aktivní, temperamentní a jídlu moc nedal. Zkoušela jsem nejrůznější způsoby, jak ho donutit baštit. Měnila jsem granule, přílohy, jednu dobu jsme mu podávali i stravu vařenou a dokonce lžičkou. Prostě se v tom chvíli "porýpal" a bylo po jídle. Tenkrát jsem se rozhodla vybrat mu ty nejkvalitnější granule. Bylo nutné do Xavera "dostat" malým množstvím granulí maximální množství vitamínů a minerálních látek nutných pro jeho růst a zdravý vývin. Samozřejmě mi bylo jasné, že co je komerční a plné reklam, nemusí být kvalitní. Několik týdnů jsem sbírala veškeré informace o nejrůznějších druzích granulí, porovnávala poměry vitamínů, minerálních látek, studovala jejich složení a výrobu. Až jsem si vybrala granule FirstMate. I když pejsek jedl jen malé dávky granulí, jeho vývinu a růstu postačily. Dnes získal tituly Interšampion, Šampion České a Slovenské republiky a mnoho dalších. Od té doby krmíme pouze granulemi FirstMate. V současnosti máme v naší chovatelské stanici 5 samojedů, 4 fenky a jednoho psa. Odchovali jsme 31 zdravých štěňátek v 5 vrzích, první vrh jsme měli v roce 2002. Některá naše štěňátka pracují úspěšně v zápřahu, někter&´ se úspěšně účastní výstav. Naši samojedi získali tituly Interšampion, Český, Slovenský, Polský, Rakouský šampion a spoustu dalších. A náš postřeh ohledně krmiva FirstMate? Není to krmivo, kterým bychomom chtěli našim pejskům pouze zpestřit jídelníček. Je to krmivo, kterým krmíme dlouhodobě, abychom dosáhli úspěchů. Nejen naši psi jsou krmeni FirstMate, od útlého věku jím krmíme i štěňátka a doporučujeme jej novým páníčkům našich štěňátek. Naši samojedi i odchovaná štěňátka jsou zdraví, plni temperamentu a aktivity. Mají kvalitní lesklou srst s bohatou podsadou. Mají sytý pigment, který je u samojedů velmi žádaný. Netrpí vypadáváním srsti, zažívacími problémy, nechutenstvím, průjmy. Vzhledem k tomu, že jsme i majiteli obchůdku s chovatelskými potřebami a krmivy, doporučujeme na základě vlastních zkušeností FM i majitelům ostatních plemen. V našem obchodě máme nejrůznější granule nejrůznějších značek (spoustu jsme jich na našich psech vyzkoušeli), ale pouze o krmivu FirstMate můžeme my a naši samojedi říct: "To jsou granule, které bychom už nikdy nevyměnili! Hovoří z nás vlastní zkušenost!"

´

´

Psycholog psu

NOVINKY EMAILEM