CaniDerm 60tbl, 120tbl, 225tbl

Eshop www.dogdog.cz nabízí kvalitní krmivo pro psy, granule vybraná TOP DRY FOOD, veterinárně kontrolovaná krmiva!
Ultraprémiové granule Firstmate Holistické granule Fromm Family Superprémiové granule Regal Superprémiové krmivo Arden Grange Superprémiové krmivo Belcando Holistické granule Canidae Holistické krmivo Dog Lovers Farm Fresh Vysoce chutné prémiové granule Nuova Fattoria Cenově dostupné prémiové krmivo Bewi dog všichni výrobci
<< Návrat na předchozí stránku

Belcando Derm 60tbl, 120tbl, 225tbl 


• pro zlepšení stavu kůže a srsti • při vypadávání srsti • pro podrážděnou a zanícenou kůži • dermatóza a...

Více informací


508 Kč s DPH

Dodání k Vám: Zboží na cestě přesný termín na dotaz

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 120 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 10 Kč. Vaše věrnostní body.
Potřebujete poradit? Nejste si jisti s výběrem? Využijte naší služby "Krmivo na míru"

PŘI NÁKUPU nad 700Kč: 400g konzerva Farm Fresh ZDARMA
PŘI NÁKUPU nad 1200Kč: doprava + 800g konzerva Farm Fresh ZDARMA

Změna názvu CaniDerm na Belcando Derm

Tablety BelcandoDerm jsou účinnou kombinací různých přírodních nutrientů, které jsou obsaženy ve výživné doplňkové formě a mají příznivý vliv na zdravou a kvalitní kůži a srst.

BelcandoDerm je ideální:
- pro matnou, suchou, jemnou srst nebo při vypadávání srsti
- pro podrážděnou a zanícenou kůži
- při chronických změnách kůže – dermatózy, dermatitidy
- při alergických kožních problémech 
- na přecitlivělé či pošramocené tlapy

Vizitka zdravého psa - hedvábně lesklá srst

Tablety BelcandoDerm jsou šetrným doplňkem stravy, psi je dobře přijímají jako pamlsky. Cíleně zlepšují stav pokožky a srsti. CaniDerm pomáhá rychle a účinně.

Nezáleží na tom, zda se Váš pes pyšní hvězdným rodokmenem nebo je to kříženec. Nezáleží na tom, zda má srst dlouhou nebo krátkou. Srst je vždy jakousi vizitkou zdravého psa. Odráží celkový zdravotní stav a je i tím, co má podstatný vliv na to, jak pes vypadá už na první pohled. Kožní problémy, které jsou jedním z nejčastějších, co psy trápí, jsou pro psa hodně nepříjemné a v zájmu psa by měly být řešeny co nejdříve a ne až v poslední fázi.

Jedním z důležitých faktorů ve snaze dosáhnout zdravé srsti je pravidelné kartáčování a udržování kůže a srsti v čistotě vůbec (zevní parazité!). Ale i při nejlepší „kosmetické“ péči je řada faktorů, které mohou způsobit onemocnění kůže, často doprovázená svěděním, podrážděním a zánětem. A s těmi si majitelé bez úpravy stravy neporadí.

Problémy s kůží a srstí mohou být způsobeny:
- nadměrným zmnožením kvasinek, bakterií a plísní na kůži v důsledku snížené imunity (pyodermie - hnisavé záněty kůže) 
- nedostatečnou nebo nevyváženou výživou (nedostatek živočišných bílkovin, esenciálních mastných kyselin, aktivních vitamínů a minerálů, překrmováním)
- alergickou reakcí na pyly, blechy, roztoče, potravní alergií

Výborné zkušenosti mnoha majitelů psů trpících kožními obtížemi spolu s vědeckými studiemi ukázaly, že dobře zvolené potravní doplňky obsahující speciální aktivní složky vedou k výraznému zlepšení stavu kůže a ústupu nepříjemných příznaků i u psů, kteří jsou jinak dobře krmeni.

Součástí BelcandoDerm jsou tyto účinné látky:

Chelát zinku (zinek vázaný na bílkovinnou molekulu, organický zinek)
- v koncentraci 1100 mg/kg, což při doporučeném dávkování odpovídá dávce 4 mg organického zinku na každých 10 kilogramů váhy psa. Zinek je prvek, který je součástí mnoha enzymů, které si tělo vytváří jako katalyzátory biochemických reakcí probíhajících uvnitř buněk. Nedostatek zinku se projeví svědivou, suchou až popraskanou pokožkou, ztrátou pigmentu a srsti. Obohacení stravy zinkem má kladný podpůrný vliv při všech kožních onemocněních. V organismu psa se chelát zinku vstřebává 4-5x účinněji než zinek anorganický.

Biotin
- v koncentraci 830 000 mikrogramů/kg, což odpovídá při doporučeném dávkování dávce 3000 mikrogramů na deset kilogramů váhy psa. Bitoin (vitamín H) je nezbytný pro syntézu keratinu, základní složky povrchových buněk kůže včetně struktur chlupů a drápů. Nedostatek se projevuje předčasným šedivěním, matnou, suchou, lámavou srstí, šupinatostí, druhotnými záněty doprovázenými svědivostí a následným nutkavým škrábáním se, které stav ještě zhoršuje.

Omega 3 mastné kyseliny
- zdrojem zde použitým je vysoce kvalitní koncentrovaný rybí tuk s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin, zvláště kyseliny eikosapentaenové (EPA) a docohexaenové (DHA). Vysoký obsah omega-3 kyselin je příhodný pro žádoucí snížení poměru omega-6 a omega 3 kyselin v obvyklých komerčních krmivech. Přidáním doplňku s omega-3 kyselinami dosáhneme poměru omega-6 : omega-3 nižšího, než je obvyklých 10-5 :1. Čím je první číslo poměru obou skupin omega kyselin v přijaté potravě nižší, tím lépe přijatá strava působí protizánětlivě a to se odrazí nejen na stavu kůže.

Pivovarské kvasnice
- jsou přírodním komplexem řady vitamínů a minerálů, které mají podpůrný vliv na kondici kůže a srsti.

Vitamíny řady B (pivovarské kvasnice jsou nejbohatším přírodním zdrojem celého komplexu vitamínů B)

Organicky vázané stopové prvky

- železo, zinek, měď, mangan a selen

Kyselina pantothenová

- důležitá pro obranné vlastnosti kůže a pigmentaci

Esenciální aminokyseliny
- podporují metabolismus bílkovin, který se zásadně podílí na celkovém zdravotním stavu organismu, tedy i kůže a srsti.

Dávkování:
1,5 tablety/10 kilogramů váhy psa, používá se po dobu minimálně 4-6 týdnů

Psycholog psu

NOVINKY EMAILEM