granule pro psy FirstMate Pacific Ocean Fish Senior 13,6 kg

Eshop www.dogdog.cz nabízí kvalitní krmivo pro psy, granule vybraná TOP DRY FOOD, veterinárně kontrolovaná krmiva!
Ultraprémiové granule Firstmate Holistické granule Fromm Family Superprémiové granule Regal Superprémiové krmivo Arden Grange Superprémiové krmivo Belcando Holistické granule Canidae Holistické krmivo Dog Lovers Farm Fresh Vysoce chutné prémiové granule Nuova Fattoria Cenově dostupné prémiové krmivo Bewi dog všichni výrobci
<< Návrat na předchozí stránku

FirstMate Pacific Ocean Fish Senior 2,3 kg, 11,4 kg


• krmivo pro psy seniory, dospělé psy s menším množstvím aktivity nebo nadváhou • kanadská receptura  • sleď s bramborem...

Více informací

Sleva!
592 Kč s DPH

622 Kč s DPH

Dodání k Vám: do 2 pracovních dnů u Vás

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 257 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 5 Kč. Vaše věrnostní body.
Potřebujete poradit? Nejste si jisti s výběrem? Využijte naší služby "Krmivo na míru"

PŘI NÁKUPU nad 700Kč DÁREK ZDARMA
PŘI NÁKUPU nad 1200Kč: DOPRAVA + DÁREK ZDARMA
Krmivo pro psy seniory, dospělé psy s menším množstvím aktivity nebo nadváhou se sleďem a brambory
DOPORUČUJEME pro citlivé psy

Výhody krmiva

hypoalergenní - vyrobeno z produktů, které nezpůsobují alergické reakce
prevence kožních onemocnění
posiluje imunitní systém
podpora kloubního systému (výstavba, hydratace, protizánětlivý vliv)
vysoká stravitelnost
pomáhá dosáhnout ideálního osvalení

Popis krmiva

Prvotřídní kanadské krmivo pro psy, u kterého je zachována potravinářská čistota vstupních surovin. Při šetrné technologii jsou zachovány důležité živiny. Tepelně nestabilní látky (tuky, vitamíny, minerály, enzymy, probiotika) se vakuově aplikují za pokojové teploty do celé hmoty granule. Granule mají hutnou konzistenci - minimálně bobtnají - snižují objemovou zátěž žaludku.

Podíl živočišných bílkovin na celkovém množstv&´ bílkovin v krmivu až 87 %. Garance až osminásobného obsahu čerstvého masa oproti některým komerčním značkám obdobné cenové hladiny - tzn. 100 - 165 gramů čerstvého masa ve sto gramech krmiva, neobsahuje žádné obiloviny! Krmivo obsahuje vysoké množství omega nenasycených kyselin včetně DHA a EPA (až 12 % omega 6 a 9 % omega 3), 4 druhy aktivních enzymů a extrakt z juky, který váže metabolické produkty v tlustém střevě a tím omezuje tvorbu nepříjemného zápachu. Díky komplexu glykosaminoglykanů a chondroitinů z mořských korýšů a měkkýšů má vynikající vliv na výstavbu a hydrataci kloubního systému. Krmivo dále podporuje aktivitu střevní mikroflóry a tím zlepšuje zdravotní stav psa - obsahuje totiž prebiotika (vláknina), probiotika (jogurtové bakterie), vitamíny nepoškozené teplem, organický vápník, chelátová forma stopových prvků

Průměrná stravitelnost 90 %. Všechny suroviny jsou jasně určeny, žádné vedlejší rostlinné nebo živočišné produkty, žádná barviva, chemické konzervanty, zchutňovadla, sója. Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood). FirstMate bylo zařazeno na prestižní seznam důvěryhodných, nutričně hodnotných a dlouhodobě bezpečných krmiv TOP DRY FOODS 2009.

Složení krmiva

bramborové vločky, sledová moučka, výlisky z dřeně rajských jablek, kuřecí tuk (konzervováno vitaminem E), rybí olej, difosforečnan vápenatý, cholin chlorid, propionan vápenatý, extrakt z juky, zinek, železo, mangan, měď, jód, kobalt, selen, vitamín E, Vitamín B2, niacin, pantothenan vápenatý, vitamín B1, vitamín A, vitamín B6, kyselina listová, biotin, vitamín B12, vitamín D3, Hydrolyzát korýšů (zdroj glukosaminu)

Analýza krmiva

Bílkoviny: 18 % (živočišných 70%, rostlinných 30%) Tuk: 8 % Vláknina: 8 % Omega 6: 12,8 % Omega 3: 9,0 % Vápník: 0,8 % Fosfor: 0,5 % Stravitelnost: 88,2 % Využitelná energie: 3060 kcal/kg

Doporučení

Nepřekrmujte, pes musí mít k dispozici čerstvou vodu, nezatěžujte psa fyzicky dvě hodiny po krmení. Při přechodu na krmivo dávkujte tři dny poloviční dávku krmiva nového doplněnou krmivem původním nebo přecházejte během několika dnů postupně. Skladovat na nepropustné podložce v suchu a při pokojové teplotě. Datum doporučené spotřeby viz obal.

POZOR na pamlsky! Není nic horšího, než krmit hypoalergenními „čistými“ granulemi o vysoké nutriční hodnotě a odměňovat pamlsky, kde k tomu, aby vypadaly jako kuřecí, je třeba 7 barviv, k tomu, aby vydržely po dobu trvanlivosti jsou třeba nejméně 3 konzervanty a k tomu, aby pes vnímal jako chuťově atraktivní hmotu sestávající se z krmné mouky smíchané se čtyřmi druhy masa, je nutné vydatné chemické zchutnění a navonění, popřípadě vysoký obsah soli.

Dávejte si pozor na původ a složení pamlsků na trhu. Je zaplaven sušenými masíčky z Asie a jistě víte, o co může jít. Na obalu takových produktů obvykle nenaleznete výrobce, jen dodavatele. Jakmile má pamlsek nebo krmivo více než 10% vlhkosti, vyžaduje chemickou konzervaci (řada pamlsků se v současné době vyrábí tzv. měkkých). Před přítomností chemie Vás tedy může varovat již tento údaj. Druhým varováním pak je výraz „Doplňkové látky povolené v EU“ (takováto deklarace je v rozporu se Zákonem o krmivech, neboť konzervanty musí být taxativně uvedeny). Tento výraz skrývá konzervanty a prakticky jistě se jedná o ty, které jsou potenciálními kancerogeny.

Doporučujeme 100% přírodní a hypoalergenní pamlsky Jerky ZiwiPeak, Feelwell's a Crunchy Bites, které najdete v sekci "pamlsky".

Dávkování krmiva

hmotnost psa denní dávka krmiva 
1-2,3kg           19-39g 
2,3-4,5kg        19-39g 
4,5-9kg           39-78g 
9-13,6kg         78-116g 
13,6-23kg     116-253g 
23-32kg        233-310g 
32-41kg        310-388g 
41-50kg        388-465g 
50-64kg        465-620g

Zkušenosti chovatelů

Chasepeake Bay Retriever, Lucie Košutová

Po 3 měsících na FirstMate (střídáme Australian Lamb a Ocean Fish) jsem vypozorovala na Berušce změny:
- zlepšil se stav kůže na bříšku (je čisté, růžové, bez tmavých skvrn), srst je pěkná lesklá, bez lupů.
- vleklý a opakovaný zánět ucha se již neobjevil (podle veterinářky byla možná příčina potravní alergie), snad tomu tak zůstane.
- ze začátku jsme byli zaskočeni, že chodila na velkou i 5x denně, to se ale po cca 14 dnech upravilo. Celkově chodí více než na starých granulích (průměrně 2x denně), to připisuji většímu obsahu vlákniny, což je pro pejska určitě zdravější.
- Berušce více chutnají Ocean Fish :)

Vliv krmiva na klouby nedokážu posoudit. Přestože podle RTG má Beruška DKK stupně 3, zatím se nikdy žádné problémy neprojevily (Beruška má 9 let). Snad se ani neprojeví. Mimochodem, pouze u krmiv First Mate a Arden Grange jsme našla kombinaci hypoalergeního zdroje masa (jehně, ryby) a zároveň kloubní výživu (chondroitin a glukosamin). Ostatní značky nabízely vždy jedno nebo druhé. Proto nakonec naše volba padla na FirstMate. Závěrem jsem ráda, že Berušce dáváme to nejlepší, co můžeme.

´

Psycholog psu

NOVINKY EMAILEM