konzervy pro psy - Zvěřina v plechu 800g

Eshop www.dogdog.cz nabízí kvalitní krmivo pro psy, granule vybraná TOP DRY FOOD, veterinárně kontrolovaná krmiva!
Ultraprémiové granule Firstmate Holistické granule Fromm Family Superprémiové granule Regal Superprémiové krmivo Arden Grange Superprémiové krmivo Belcando Holistické granule Canidae Holistické krmivo Dog Lovers Farm Fresh Vysoce chutné prémiové granule Nuova Fattoria Cenově dostupné prémiové krmivo Bewi dog všichni výrobci
<< Návrat na předchozí stránku

Zvěřina v plechu 800g 


konzerva pro psy • zvěřina • ručně plněno • 100% podíl živočišných bílkovin • neobsahuje umělé konzervační prostředky,...

Více informací


123 Kč s DPH

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 12 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 0 Kč. Vaše věrnostní body.
Potřebujete poradit? Nejste si jisti s výběrem? Využijte naší služby "Krmivo na míru"

PŘI NÁKUPU nad 700Kč DÁREK ZDARMA
PŘI NÁKUPU nad 1200Kč: DOPRAVA + DÁREK ZDARMA

Vysoce kvalitní ručně plněné konzervy pro psy se 100% podílem živočišných bílkovin. Konzervy neobsahují vedlejší produkty, obiloviny ani sóju, barviva, dochucovadla ani konzervanty! Jsou extrémně chutné a vyznačují se vysokou stravitelností.

Konzervy jsou vhodné pro štěňata, dospělé psy i seniory. Samozřejmostí je maso v potravinářské kvalitě a čistotě. Vyznačují se vynikajícími nutričními a dietními hodnotami.

NEOBSAHUJÍ žádné obiloviny, vedlejší produkty (odpady z výroby), chem. konzervanty, dochucovadla, barviva. Pro dlouhodobou čerstvost poslouží znovu uzavíratelné víčko. 

Složení:

Maso ze zvěřiny. 100% podíl živočišných bílkovin

Průměrné jakostní znaky v 1 kg: Průměrné jakostní znaky v 1 kg: Konzerva obsahuje vysoké množství přirozených vitamínů (A, E, D), aminokyselin (lysin, methionin, cystin) a minerálů.

hrubý protein 16 %
hrubý tuk 11 %
hrubá vláknina 0,5 % 
hrubý popel 2,5 % 
vlhkost 70%

Doporučené krmné dávky:
  5 kg 200 g  
10 kg 400 g
20 kg 600 g
30 kg 800 g

Podává se při pokojové teplotě. Udržujte otevřenou konzervu v chladu a uzavřenou červeným znovu uzavíratelným víčkem. Konzervy doporučujeme kombinovat s kvalitními granulemi, ideální také jako doplněk po operacích, v rekonvalescenci, při problémech s ledvinami a močovými cestami - konzervy díky vysoké vlhkosti dodají pejskovi hodně tekutin, což podpoří správnou funkci ledvin.

Zkušenosti chovatelů:

Samojed, Radka Hoňková, ch.st. Větrná bouře

Dobrý den, FirstMate krmím už 5 let, tímto krmivem byla krmena naše Ennginka již u chovatelky a my jsme s ním moc spokojeni. V roce 2010 se naší Enngi narodilo 7 krásných štěnátek, a protože každý chovatel by chtěl tomu svému pejskovi dát to nejlepší z nejlepších, tak toto krmivo dostávali i štěňátka. Z vrhu "A" jsem si nechala prvorozeného synka Afiho, je to statný velký pejsek, myslím že oběma mojím samouškum tyto granulky chutnaji, vždy maji úplně vymeteno v miskách. Teď jsem jim koupila na přilepšenou i konzervy "TOPSTEIN" - to, jak je zbaštili, ještě do misek šťouchali a chtěli ještě, moc jim to oběma chutnalo. Oba moji samou&ˇci jsou vitální, plní pohybu a proto jsem začala s nimi chodit i do záchranné brigády kynologu Moravskoslezkého kraje. S Enngi jsem chodila i do agilit a obedienci, ale pro velký problém s časem jsem zůstala jen u záchranářů. Na jaře plánuji další štěnátka a samozřejmě budou všichni odchováni na FirstMate. Se všemi doposud odchovanými štěňaty jsem v kontaktu - jsou zdravá, šťastná a plná pohybu a navíc mají krásnou bohatou srst. Myslím, že strašně moc zaleží na tom, čím kdo krmí - od toho se pak odvíjí jejich zdraví a nejdůležitější je zdravý základ, který dostanou od chovatele v prvních dnech a hlavně, jak je krmena fenka, která tyto štěnátka má. Krásný den Radka Hoňková ch.st. Větrná bouře

ˇ

Psycholog psu

NOVINKY EMAILEM