Leonardo Derm

Eshop www.dogdog.cz nabízí kvalitní krmivo pro psy, granule vybraná TOP DRY FOOD, veterinárně kontrolovaná krmiva!
Ultraprémiové granule Firstmate Holistické granule Fromm Family Superprémiové granule Regal Superprémiové krmivo Arden Grange Superprémiové krmivo Belcando Holistické granule Canidae Holistické krmivo Dog Lovers Farm Fresh Vysoce chutné prémiové granule Nuova Fattoria Cenově dostupné prémiové krmivo Bewi dog všichni výrobci
<< Návrat na předchozí stránku

Leonardo Derm 260 tbl, 140 tbl


• pro zlepšení stavu kůže a srsti  

Více informací

Sleva!
554 Kč s DPH

584 Kč s DPH

Dodání k Vám: Zboží na cestě přesný termín na dotaz

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 88 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 7 Kč. Vaše věrnostní body.




Potřebujete poradit? Nejste si jisti s výběrem? Využijte naší služby "Krmivo na míru"

PŘI NÁKUPU nad 700Kč: 400g konzerva Farm Fresh ZDARMA
PŘI NÁKUPU nad 1200Kč: doprava + 800g konzerva Farm Fresh ZDARMA

tablety Leonardo Derm jsou účinnou kombinací různých přírodních nutrientů, které jsou obsaženy ve výživné doplňkové formě a mají příznivý vliv na zdravou a kvalitní kůži a srst.

Leonardo Derm je ideální:
- pro matnou, suchou, jemnou srst nebo při vypadávání srsti
- pro podrážděnou a zanícenou kůži
- při chronických změnách kůže – dermatózy, dermatitidy
- při alergických kožních problémech na přecitlivělé či pošramocené tlapy

Vizitka zdravé kočky - hedvábně lesklá srst

Tablety Leonardo Derm jsou šetrným doplňkem stravy. Cíleně zlepšují stav pokožky a srsti.

Problémy s kůží a srstí mohou být způsobeny:
- nadměrným zmnožením kvasinek, bakterií a plísní na kůži v důsledku snížené imunity (pyodermie - hnisavé záněty kůže)
- nedostatečnou nebo nevyváženou výživou (nedostatek živočišných bílkovin, esenciálních mastných kyselin, aktivních vitamínů a minerálů, překrmováním)
- alergickou reakcí na pyly, blechy, roztoče, potravní alergií

Součástí Leonardo Derm jsou tyto účinné látky:

Chelát zinku a aminokyselin (zinek vázaný na bílkovinnou molekulu, organický zinek) - v koncentraci 1100 mg/kg, což při doporučeném dávkování odpovídá dávce 3-4 mg organického zinku při doporučeném dávkování. Nedostatek zinku se projevuje mimo jiné popraskanou a suchou pokožkou (parakeratóza), ztrátou pigmentace a chlupů. U koček s dematózou mají přídavky se zinkem pozitivní efekt na kůži a srst.

Biotin - v koncentraci 830 000 mikrogramů/kg, což odpovídá dávce 1500 mikrogramů při doporučeném dávkování. Bitoin (vitamín H) je nezbytný pro syntézu keratinu, základní složky kožního epitelu - chlupů a drápů. Nedostatek se projevuje předčasným šedivěním, matnou, suchou, lámavou srstí, šupinatostí, druhotnými záněty doprovázenými svědivostí a následným nutkavým škrábáním se, které stav ještě zhoršuje. U koček s výše popsanými problémy došlo po přidání biotinu, k rychlému zlepšení stavu.

Omega 3 mastné kyseliny - zdrojem zde použitým je vysoce kvalitní koncentrovaný rybí tuk s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin, zvláště kyseliny eikosapentaenové (EPA) a docohexaenové (DHA). Vysoký obsah omega-3 mastných kyselin napomáhá účinně snížit běžně ve stravě se vyskytující nepoměr omega-6 k omega-3 mastným kyselinám. Čím je první číslo poměru obou skupin omega kyselin v přijaté potravě nižší, tím lépe přijatá strava působí protizánětlivě a to se odrazí nejen na stavu kůže.

Pivovarské kvasnice - jsou přírodním komplexem řady vitamínů a minerálů, které mají podpůrný vliv na kondici kůže a srsti. - vitamíny řady B (pivovarské kvasnice jsou nejbohatším přírodním zdrojem celého komplexu vitamínů B) - organicky vázané stopové prvky železo, zinek, měď, mangan a selen - kyselina pantothenová (důležitá pro obranné vlastnosti kůže a pigmentaci)

Složení: pivovarské kvasnice (30%), sušená řasa (Schizochytrium), sušená drůbeží játra, drůbeží protein, lignocelulóza, uhličitan vápenatý, sušená syrovátka, žitný slad, sušená vejce, rybí moučka z mořských ryb, sterát hořečnatý.

Analýza: Hrubý protein 30% Hrubý tuk 11% Hrubá vlaáknina 6,5% Hrubý popel 12% Omega 3-masnté kyseliny 3,2% EPA 0,1% DHA 3,1% Dolpňkové látky: Biotin 830 000 mcg, E6 Zn(chelát aminokyselin zinku, hydrát zinku) 1200mg, E1 Fe (oxid železitý) 4200mg. Antioxidanty - přírodní extrakty s vysokým obsahem tokoferolů (zdroj vit. E) 200mg

Dávkování: Pro dospělé kočky o hmotnosti 5 kg 3-4 tablety jako "odměnu" v průběhu dne. Léčba by měla trvat alespoň 4-6 týdnů.

Psycholog psu

NOVINKY EMAILEM