Farm Fresh Venison All Life Stages

Eshop www.dogdog.cz nabízí kvalitní krmivo pro psy, granule vybraná TOP DRY FOOD, veterinárně kontrolovaná krmiva!
Ultraprémiové granule Firstmate Holistické granule Fromm Family Superprémiové granule Regal Superprémiové krmivo Arden Grange Superprémiové krmivo Belcando Holistické granule Canidae Holistické krmivo Dog Lovers Farm Fresh Vysoce chutné prémiové granule Nuova Fattoria Cenově dostupné prémiové krmivo Bewi dog všichni výrobci
<< Návrat na předchozí stránku

Farm Fresh Venison All Life Stages 15 kg, 2 kg, 20 kg, 5 kg


Krmivo pro psy všech věkových kategorií  • sob,   brambory  a rýže • vhodné pro citlivé psy •  s obsahem...

Více informací

Sleva!
226 Kč s DPH

244 Kč s DPH

Dodání k Vám: do 2 pracovních dnů

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 170 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 3 Kč. Vaše věrnostní body.
Potřebujete poradit? Nejste si jisti s výběrem? Využijte naší služby "Krmivo na míru"

PŘI NÁKUPU nad 700Kč DÁREK ZDARMA
PŘI NÁKUPU nad 1200Kč: DOPRAVA + DÁREK ZDARMA
Krmivo pro psy všech věkových kategorií
primární zdroj bílkovin tvoří sobí maso
Sensitive - jednoduché a účinné složení nejen pro citlivé psy
neobsahuje rostlinný olej
brusinky - silný přírodní antioxidant

Popis krmiva

Krmivo za velmi výhodnou cenu. Vhodné nejen pro dospělé psy všech plemen s normální aktivitou, ale i pro citlivé psy.Krmivo je vyráběno nejmodernější technologií za použití systemu vacuum coating, který zabezpečuje rozptýlen&´ tuků, vitamínů a minerálních látek stejnoměrně v celém průřezu granulky. Díky tomu nedochází k rychlé oxidaci tuků a tím je garantována i delší doba trvanlivosti krmiva.

Sobí maso jako primární zdroj živočišných bílkovin. Brambory a rýže jsou vynikajícím zdrojem uhlohydrátů, ale i vitaminů mineralů a stopových prvků. L karnitin podporuje spalování tuků a funkčnost metabolismu. Pivovarské kvasnice působí snížení nadměrného vylučování vody do střevního obsahu při infekčních průjmech. Svým dalším působením podporují aktivitu trávicích enzymů (např. maltázy, laktázy, sacharidázy) a zmírňují tak průběh průjmů. Mohou také stimulovat uvolňování insulinu při diabetu. Jsou bohatým zdrojem vitamínu B

Složení krmiva

Sušené maso ze soba (14%) sušené brambory, extrakt živočišného proteinu, rýže, hrášek, drůbeží tuk, protein z hrášku, sušené řepné řízky, sušené drůbeží maso, sušené lusky svatojánského chleba, lněné semínko, pivovarské kvasnice, sušená vejce, lososový olej, hydrolyzovaná kuřecí játra, brusinky, sušená jablka, inulin (zdroj FOS), spirulina, echinacea, chondroitin, glukosamin.

Analýza krmiva

Hrubý protein 28% Hrubý tuk 16% Hrubá vláknina 3,7% Hrubý popel 9,7% Vápník 1,9% Fosfor 1,1% EPA 0,07% DHA 0,1% Energetická hodnota 3530 kcal/kg ME Přídatné doplňkové látky: E672 vitamín A 18 000IU/IE E671 vitamín D3 1800IU/IE Vitamín E 200 IU/IE E4 Cu (síran měďnatý pentahydrát) 5mg, E 6 Zn (síran zinečnatý) 65mg, E1 Fe (síran železnatý) 50mg, E5 Mn (oxid manganatý) 35mg, E2 I (jodičnan vápenatý) 1,5mg. Taurin 100mg, Lecitin 3000mg.

Doporučené dávkování

doporučené dávkování pro dospělé psy s normální aktivitou najdete v tabulce uvedené na obalu. Správnou krmnou dávku nejlépe určíte pravidelným kontrolováním hmotnosti psa. Krmivo podávejte v suchém stavu. Pes by měl mít k dispozici čerstvou pitnou vodu.

Nepřekrmujte, pes musí mít k dispozici čerstvou vodu, nezatěžujte psa fyzicky dvě hodiny po krmení. Při přechodu na krmivo dávkujte tři dny poloviční dávku krmiva nového doplněnou krmivem původním nebo přecházejte během několika dnů postupně.

Datum minimální trvanlivosti, číslo šarže a registrační číslo najdete na zadní straně obalu. Skladujte v suchu a chladu.

Dávkování

Tělesná váha v kg Denní dávka v g
1-5                     30-105
5-10                  105-175
10-20                 175-295
20-40                 295-495
40-60                 495-670
>60 10,5 g/kg tělesné váhy

Psycholog psu

NOVINKY EMAILEM